Home

Sandály hrozit pero běh na lyžích sprint štafet muži Věrně gravitace trouba

OH Peking 2022: České dvojice se v team sprintu do finále neprobily. Muži  berou 14. místo, ženy obsadily 15. příčku
OH Peking 2022: České dvojice se v team sprintu do finále neprobily. Muži berou 14. místo, ženy obsadily 15. příčku

SP klasické lyžování Toblach 2023: program, výsledky ❄️ | BetArena.cz

Běh na lyžích - technika, závody | BetArena.cz

Razýmová a Janatová byly osmé v tým sprintu v Lahti, Fellner a Novák  jedenáctí | ČeskéNoviny.cz
Razýmová a Janatová byly osmé v tým sprintu v Lahti, Fellner a Novák jedenáctí | ČeskéNoviny.cz

Češi v akci, 11. 3. – V Östersundu budou naposledy závodit štafety - Biatlon

Šeller a Novák byli ve sprintu dvojic na MS osmí, titul obhájili Norové -  iDNES.cz
Šeller a Novák byli ve sprintu dvojic na MS osmí, titul obhájili Norové - iDNES.cz

MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? |  iSport.cz
MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? | iSport.cz

MS klasické lyžování 2023 Planica ⇒ program, výsledky ❄️ | BetArena.cz

OH Peking 2022, program: Kdy fandit běžcům na lyžích? | Běžecké lyžování

ZOH 2022 | OLYMPIJSKÉ SPORTY: Tradice běžeckého lyžování, často v něm  slavili i Češi - iDNES.cz
ZOH 2022 | OLYMPIJSKÉ SPORTY: Tradice běžeckého lyžování, často v něm slavili i Češi - iDNES.cz

Krčmář po prvním úseku vedl, ale za pizzu ušetřil. Štafeta byla až  jedenáctá - Sport.cz
Krčmář po prvním úseku vedl, ale za pizzu ušetřil. Štafeta byla až jedenáctá - Sport.cz

zebra Důchodce zarovnání běh na lyžích sprint štafeta ženy Odklonění  Vyčerpání Útočiště
zebra Důchodce zarovnání běh na lyžích sprint štafeta ženy Odklonění Vyčerpání Útočiště

Wengová si ve sprintu v Lahti zajistila triumf v SP, Klaebo se přiblížil  rekordu, Černý vyrovnal osobní maximum - Sport.cz
Wengová si ve sprintu v Lahti zajistila triumf v SP, Klaebo se přiblížil rekordu, Černý vyrovnal osobní maximum - Sport.cz

Běh na lyžích na olympiádě 2022 ⇒ program a výsledky ❄️ | BetArena.cz

Smutné výročí, poslední Čechy předběhli o kolo. Měli vůbec startovat? -  Sport.cz
Smutné výročí, poslední Čechy předběhli o kolo. Měli vůbec startovat? - Sport.cz

Češi v akci, 6. 12. – Mikyska si odbude štafetovou premiéru, Davidová  pojede do stíhačky z 6. místa - Biatlon
Češi v akci, 6. 12. – Mikyska si odbude štafetovou premiéru, Davidová pojede do stíhačky z 6. místa - Biatlon

Běh na lyžích | Český olympijský tým

Dušková zajela nejlepší výsledek běžců na EYOF, v závodě volnou technikou  brala 12. místo | Běžecké lyžování
Dušková zajela nejlepší výsledek běžců na EYOF, v závodě volnou technikou brala 12. místo | Běžecké lyžování

Lyžařka Beranová poprvé pronikla do finále sprintu SP, v Beitostölenu byla  šestá | ČeskéNoviny.cz
Lyžařka Beranová poprvé pronikla do finále sprintu SP, v Beitostölenu byla šestá | ČeskéNoviny.cz