COHN auction - 50. Niklovaná lampa s nůžkovým mechanizmem značeno Patentové číslo PAT 123194 30. léta 20. století, střední Evropa (Německo) základna ↑ 26,5 cm → 5,5 cm max. ↗ 105 cm
Hudební nástroje - Dorotheum
zachovalá německé 5-strunné banjo MUSIMA | Aukro
Obrazy v aukci | Housle
Německo, NDR, 1977, hudební nástroje | Aukro
V Lubech vystavují skvostné nástroje, například housle s podobiznou Smetany - iDNES.cz
Aukce Gilmourových kytar vynesla téměř půl miliardy korun - Aktuálně.cz
80. aukční den Galerie KODL / 80th Auction Day of Gallery KODL, 27. 5. 2018 by Galerie KODL - Issuu
STARÉ HOUSLE cca 30. léta Německo pěkné | Aukro
Německé kluby na území Česka - 21. eAukce starých sportovních odznaků (1. část) - Livebid.cz
Obrazy v aukci | Aukční výsledky
Hudební nástroje - Podzimní eAukce - umění, starožitnosti, design - Livebid.cz
Kytara Kurta Cobaina, s níž odehrál MTV Unplugged, jde do dražby - CNN Prima NEWS
Nejdražší kytara, jakou kdy kupec na aukci získal. Cobainův nástroj se prodal za 143 milionů korun | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
George Harrison hrál na kytaru z české Blatné! Ta putuje do aukce | Blesk.cz